Vastsündinud

Otsite fotograafi Tallinnas või Harjumaal, kes teeks pildid teie pere kõige pisemast? Minu jaoks on suur au, kui saan teie vastsündinut pildistada ning teen seda kogu hinge ja pühendumusega. Nad on ju nii pisikesed vaid korraks ning see on väärt jäädvustamist 🙂 Ma olen pildistanud üle 800 vastsündinud beebi niiet mul on olemas kogemus, teadmised ja oskused, et sessioon õnnestuks, teie beebi oleks turvalistes kätes ning saaksite pildistamise tulemusena imearmsad jäädvustused.

Parim aeg imikute pildistamiseks on esimese 2 elunädala jooksul, mil nad enamasti magavad. Samas olen mina alati valmis ka natuke vanemaid beebisid pildistama. Alati ei ole võimalik kahel esimesel nädalal sessioonile tulla ja see ei tähenda, et siis ei saagi enam beebit pildistada. Vanem beebi võib küll erksam olla mistõttu ei saa teda erinevatesse poosidesse sättida ja võib-olla on beebi terve sessiooniaja ärkvel, kuid siis saame jäädvustada erinevaid armsaid näoilmed ja jäädvustame teda nii nagu ta parasjagu end liigutab. Ka vastsündinud beebide puhul olen ma tegelikult seda meelt, et kui beebi on vahepeal ka ärkvel ja liigutab end palju, siis saamegi mitmekesise galerii ja beebide erinevad näoilmed on nii toredad, mida jäädvustada. Seega, julgustan sessioonile tulema  nii vastsündinud beebiga, kes on tihti ärkvel ja erksama loomuga kui ka 1-kuuse või natuke vanema beebiga 🙂

Kui ma viimased 6 aastat olen beebisid peamiselt klientide kodudes pildistanud, siis alates 2022. aastast on mul ka oma fotostuudio ning saate soovi korral valida stuudiosessiooni. Kodus pildistades võtan kaasa valgustuse, korvid, tekikesed, pleedid, taustakangad, kott-tooli ning muu vajaliku, et pildid õnnestuksid. Stuudios on lihtsalt rohkem valikuvõimalusi, sest kõik on kohapeal olemas ja saame jooksvalt otsustada, mida piltidel kasutame ja mida mitte.

Enne fotosessiooni saadan vastsündinu pildistamise meelespea, kus kirjeldan täpsemalt, kuidas pildistan ja kuidas sessiooniks valmistuda.

Teravama ja täismõõdus pildi nägemiseks tuleb pildil klikkida.

Tags: vastsündinu fotosessioon, imiku pildistamine, beebipildid, pere, perekond, perepildid, Tallinn, Harjumaa, lastefoto, beebipildid, perefotograaf, fotograaf, pildistamine Tallinnas, pildistamine kodus, lastefotograaf, pere fotosessioon, fotosessioon,  perepildistamine, beebisessioon, lapsed